Heschen Universal Rotary Cam Selector Changeover Switch, SZW26-125/D202.2, 660V 125A, ON-OFF-ON 3 Position, 2 Phase, 8 Terminals, CE
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
16
quantity
Product details
Category
  • Pole Numbers: 3 Pole
  • Ui: 660V ; Ith: 125A
  • Uimp: 4KV; Ue: AC240V / AC440V
  • Positions: 3 Positions(1-0-2)