JETLAND Bridged Drawer Cabinet Pulls, 4-Pack Antique Brass 4" Hole Centers, Antique Peony Solid Cast, TG0115AB102
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
10
quantity
Product details
Category
  • Durable Antique Solid Cast Handles, with Retro Peony Pattern
  • Hole Centers / Drilling: 4" (102mm)
  • Overall Length: 5-3/4" (146mm)
  • Projection: 1" (23.5mm), Width: 3/4" (20mm)
  • 4 Per Package with 25mm machine screws