JETLAND Vintage Acanthus Cabinet Pull – 6 Pack, Antique Brass, 3" Hole Centers, Ornate Baroque-Style Solid Cast Metal Drawer Handle, AC0728AB076
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
  • Hole Centers / Drilling: 3" (76mm); Overall Length: 4-9/16" (116mm).
  • Projection: 1" (25mm), Width: 1" (27mm).